Kalender

    Home > Contact
    Klein lettertype instellen Normaal lettertype instellen Groot lettertype instellen
     

    Contact

    SAM, steunpunt Mens en Samenleving
    Vooruitgangstraat 323
    1030 Brussel

    Algemene vragen: U kan uw vragen stellen via info@samvzw.be

     

    Opgelet!

    Vragen van particulieren over schulden kunnen we niet opnemen, zij dienen zich te richten tot een instelling voor schuldbemiddeling. Via de website www.eerstehulpbijschulden.be  kan men per postcode terugvinden welke instelling verder kan helpen. Deze website bevat daarnaast ook meer infomatie over schulden, schuldinvordering, schuldhulpverlening, schuldbemiddeling, collectieve schuldenregeling...

     

    Pers:

    chris.truyens@samvzw.be - +32 473 69 24 05

     

    Medewerkers van het 'team schulden' van SAM::

    Chris Truyens
    inhoudelijk coördinator
    chris.truyenst@samvzw.be

    Robin van Trigt
    stafmedewerker-jurist
    robin.vantrigt@samvzw.be

    Isolde Vandevelde
    stafmedewerker-preventie
    isolde.vandevelde@samvzw.be

    Hans Ledegen
    stafmedewerker-registratie en onderzoek
    hans.ledegen@samvzw.be

    Jan Vansantvoet
    stafmedewerker VTO en publicaties 
    jan.vansantvoet@samvzw.be

    Min Berghmans
    stafmedewerker - juriste
    min.berghmans@samvzw.be

    Hilde Maris
    administratief medewerker-vorming
    hilde.maris@samvzw.be