Kalender

    Home > Preventie > BudgetInZicht
    Klein lettertype instellen Normaal lettertype instellen Groot lettertype instellen
     

    BudgetInZicht

    Inleiding

    In 2011 werden 15 projecten goedgekeurd door de minister van Welzijn, Volksgezondheid en Gezin Jo Vandeurzen waarbij OCMW’s, OCMW-verenigingen en verenigingen waar armen het woord nemen, onder budgethouderschap van de CAW’s samen werken rond kwaliteitsvolle schuldhulpverlening, lerende netwerken en preventie. Sinds 2014 worden de samenwerkingsverbanden structureel gefinancierd en zijn ze allen actief onder de naam "BudgetInZicht (BIZ)". Na een fusiegolf van  CAW's gaat het anno 2015 nog over 11 samenwerkingsverbanden. Ondertussen werden al heel wat sterke initiatieven genomen ter zake.

    Wil je weten welke initiatieven in jouw regio genomen worden? Komt jouw organisatie in aanmerking voor bepaalde acties? Omdat het onmogelijk is al de (soms tijdelijke en/of wisselende) acties en inititatieven op deze website centraal te bundelen én up-to-date te houden, verwijzen we je graag door naar de projecten zelf. Op deze manier bekomt men steeds de meest actuele informatie over het project en haar acties. Naargelang de regio vind je initiatieven terug zoals 'een sensibiliseringsactie naar de brede bevolking', 'een lessenpakket voor scholen', een 'informatiesessie voor de senioren van de gemeente' enz. Zie hieronder voor een overzicht van de verschillende project-regio's en de nodige contactpersonen en -gegevens.

    Nog vragen aan het VCS over deze initiatieven? Mail naar isolde.vandevelde@vlaamscentrumschuldenlast.be.


    BIZ Oost-Vlaanderen

    Youri Nuytinck: yourinuytinck@cawoostvlaanderen.be

    09/223.66.55

     


    BIZ Noord-West-Vlaanderen

    Jens Jaecques  (projectcoördinator): jensjaecques@cawregiobrugge.be

    Joke Geldhof  (projectmedewerker): jokegeldhof@cawregiobrugge.be

    0490/45.04.22

    www.budgetinzicht-noordwestvlaanderen.be 

     


    BIZ Centraal-West-Vlaanderen

    Eveline Bohez: eveline.bohez@cawcentraalwestvlaanderen.be

    051/26.98.00

    http://www.biz-centraalwestvlaanderen.be/


     


    BIZ Brussel

    Wietske Van Gils: wietske.vangils@cawbrussel.be

    02/502.66.00

    http://bizbrussel.wordpress.com/

     


    BIZ Antwerpen

    Lies Uytterhoeven: lies.uytterhoeven@cawantwerpen.be  

    Griet Debussche: griet.debussche@cawantwerpen.be 

    Algemeen: budgetinzicht@cawantwerpen.be

    0471/57.49.58 of 0470/10.13.14

     


    BIZ Boom - Mechelen - Lier

    Silke Heylen: silke.heylen@cawboommechelenlier.be

    Algemeen: budgetinzicht@cawboommechelenlier.be

    015/695.695


    BIZ Limburg

    My De Wilde: my.dewilde@cawlimburg.be

    Ken Sandeman: ken.sandeman@cawlimburg.be

    011/85.99.20 of 0496/25.03.09

     


    BIZ de Kempen

    Kevin Verborgt: kevin.verborgt@cawdekempen.be

    Johan Van Baekel: johan.vanbaekel@cawdekempen.be

    014/43.82.90 of 0479/89.60.77

    www.biz-kempen.be

     


    BIZ Oost-Brabant

    Godelieve Winckelmans: godelieve.winckelmans@cawoostbrabant.be

    016/21.01.44 of 0470/87.82.77

     


    BIZ Zuid-West Vlaanderen

    Liesbet Mullie: liesbet.mullie@welzijn13.be

    Annemie Vanhooren: annemie.vanhooren@welzijn13.be

     


    BIZ Halle Vilvoorde

    Katrien Sulmon:katrien.sulmon@cawhallevilvoorde.be

    Jelle Lauwers: jelle.lauwers@cawhallevilvoorde.be